• +421 904 314 193
  • +421 908 891 225
  • info@umyauto.sk

Rýchloservis

Rýchloservis

Ponúkame Vám nasledovné služby rýchloservisných služieb:

Pravidelné servisné prehliadky vozidiel

ide o intervalové servisné prehliadky, ktoré sa štandardne vykonávajú na vozidlách každých 15.000 km alebo raz ročne. Respektíve tak ako to uvádza výrobca Vášho vozidla, alebo ako máte nastavený samotný servisný interval vo Vašom aute. Takáto servisná prehliadka obsahuje výmenu oleja, olejového, vzduchového, kabínového a palivového filtra, výmena sviečok/žhavičov, kontrola chladiacej a brzdovej kvapaliny.

Rýchloservis bŕzd

v prípade rýchloservisu bŕzd ide hlavne o výmenu brzdového obloženia, brzdových kotúčov, prípadne brzdovej kvapaliny. Tieto výmeny je nutné robiť ak Vám auto signalizuje opotrebenie brzdového obloženia, alebo keď pri brzdení počujete škrenie kovu. Vieme Vám brzdy aj iba skontrolovať a povedať Vám akú maju ešte zhruba životnosť.

Klimatizácie

základný servis klimatizácií zahŕňa odsatie starého oleja z kompresora a tiež odsatie starého chladiva, vákuový test klimatizačného systému, plnenie novým olejom a chladivom, test funkčnosti kompresora. Takýto servis klimatizácií je dobré robiť minimálne raz za 2 roky a to aj v prípade, že klimatizácia funguje normálne, nakoľko olej v kompresore sa chodom klimatizácie stráca a je nutné ho doplniť aby sa kompresor nezadrel.

Geometria náprav

Ponúkame Vám laserovú geometriu náprav Vášho vozidla. Geometria by sa mala na vozidle merať a upravovať aspoň raz ročne aby sa zabránilo poškodeniu pneumatík a náprav a hlavne aby bolo vozidlo bezpečné. Pri geometrii sa nastavuje podľa typu vozidla zbiehavosť kolies a ak to umožňuje vozidlo tak aj odklony a záklony kolies. Geometriu je vhodné urobiť vždy ak sa robí akýkoľvek servisný zásah na náprave vozidla. Cena geometrie sa určuje podľa toho či sa nastavuje iba predná alebo predná aj zadná náprava.

Výmena prevodového oleja

Ide o výmenu prevodového oleja ako v manuálnych tak aj automatických a robotizovaných DSG prevodovkách. Pri tejto výmene sa vymení prevodový olej, a tiež filter prevodového oleja ak ho vozidlo má. Uvedená cena je za prácu a jej výška sa určuje podľa vozidla a prevodovky. Cenu materiálu Vám vieme presne určiť pokiaľ nám zatelefonujete alebo napíšete VIN číslo Vášho vozidla.

Diagnostika a prehliadka vozidla

Ide o celkovú prehliadku Vášho vozidla a teda o stav karosérie, kontrolu úniku kvaplín z vozidla, o stav výfukového systému, náprav a tlmičov, stav brzdového systému, stav a zjazdenosť pneumatík, premeranie dobýjania alternátora a stav batérie a tiež o elektronickú diagnostiku všekých elektronických systémov Vašho vozidla pomocou OBD diagnostiky. Takúto prehliadku je vhodné absolvovať ako sezónnu prehliadku respektíve ako prehliadku pri kúpe alebo predaji vozidla.

Medzi služby rýchloservisu samozrejme patrí množstvo ďalších servisných úkonov a preto, pokiaľ máte záujem o úkony, ktoré ste tu nenašli tak nás určite kontaktujte telefonicky alebo mailom a my Vám tieto služby určite poskytneme. Taktiež Vám ponúkame možnosť byť pri vozidle počas všetkých rýchloservisných úkonov, ktoré budeme na Vašom vozidle vykonávať. Tiež máte možnosť si priniesť na servisné práce vlastný materiál (samozrejme pokiaľ materiál nemáte, tak Vám ho vieme zabezpečiť). V tomto prípade, ak použijeme Vami prinesený materiál, Vám ale poskytujeme záruku iba na vykonanú prácu a v prípade, ak by Vami donesený materiál nepasoval tak si budeme účtovať prípadnú vykonanú servisnú prácu.

 

Služby a ceny