UMÝVANIE AUTA
Pri čistení vozidiel dbáme na vysokú kvalitu poskytovaných služieb,
tak ako pri všetkých našich službách. Všetky čistiace úkony sú vykonávané ručne.

auto, umývanie áut, autoumyváreň, čistenie, tepovanie, upratovanie, špinavé auto, auto od blata, auto myčka

Pneuservis a predaj pneumatík
Ponúkame Vám kompletné služby v oblasti pneuservisu, predaja pneumatík a sezónneho uskladnenia pneumatík a diskov. Aby bola kvalita našich pneuservisných služieb čo najvyššia používame zariadenia značky CORGHI, ktorá patrí medzi najlepšie firmy na svete v oblasti pneuservisnej techniky.

Aby bolo prezutie aj pre Vás čo najkomfortnejšie, je potrebné sa na prezutie objednať telefonicky alebo e-mailom. Objednávame na presný čas a ten aj dodržiavame a tak viete presne využiť svoj čas.

Služby a ceny
Základné informácie:
  • Nerobíme rozdiely medzi ALU – hliníkovými a plechovými diskam
  • Nerobíme rozdiely vo veľkostiach diskov
  • Prezúvame a vyvažujeme kolesá od veľkosti 12“ až po 21“
  • V prípade uskladnenia kolies alebo pneumatík u nás máte ZADARMO celý rok opravy prípadných defektov
  • Závažia pri vyvažovaní kolies máte už v základnej cene prezutia uvedenej nižšie bez ohľadu na použité množstvo použitého závažia
Názov Popis Trvanie Cena v €
Prezutie pneumatík KOMPLET Zahŕňa: demontáž a montáž všetkých štyroch kolies z auta, demontáž a montáž všetkých štyroch pneumatík z diskov, vyváženie všetkých štyroch kolies vrátane závažia. 30 min. 25 € s DPH
Výmena obutých diskov Zahŕňa: demontáž a montáž všetkých štyroch kolies z auta, vyváženie a kontrola tlaku všetkých štyroch kolies vrátane závažia. 30 min. 15 € s DPH
Oprava defektu     5 € s DPH
Uskladnenie diskov a pneumatík – sada Zahŕňa: uskladnenie štyroch kolies (samotné pneumatiky alebo obuté disky) na dobu jednej sezóny (cca 6 mesiacov), umytie diskov, ošetrenie pneumatík. V prípade uskladnenia máte u nás opravy defektov celý rok ZADARMO.   20 € s DPH
Plnenie DUSÍK – jedno koleso Zahŕňa: naplnenie pneumatiky dusíkom. Ide o inertný plyn, ktorý svojimi vlastnosťami zabezpečuje rovnomernú stabilitu tlaku v pneumatike, čím sa pneumatika pomalšie opotrebúva a tiež zvyšuje bezpečnosť vozidla a zlepšuje jazdné vlastnosti.   1 € s DPH
Ostatné služby.
Názov Cena v €
Preváženie kolies (ak nie sú na aute) 10 € s DPH
Výmena kolies (bez vyvažovania) 10 € s DPH
Vyčistenie diskov - sada 10 € s DPH
Ošetrenie pneumatík – sada 5 € s DPH
Likvidácia pneumatík – ks 0,50 € s DPH
Predaj pneumatík
Ponúkame pre Vás možnosť zakúpenia pneumatík u nás. Pneumatiky nedržíme na sklade ale ich pre Vás objednávame z dôvodu aby sme Vám mohli ponúknuť čo najširšiu možno výberu značky a rozmeru a tiež aby sme Vám mohli ponúknuť čo najvýhodnejšiu cenu. Zabezpečujeme všetky druhy značiek a rozmerov. Pri bežných rozmeroch je dodacia lehota od 2 do 5 dní od objednania.

Ako to funguje?

Kontaktujte nás – telefonicky alebo e-mailom – dohodneme sa o aké pneumatiky máte záujem a povieme Vám presné ceny a dostupnosť pneumatík.

Objednáme ich pre Vás – neplatíte žiadne zálohy (platí pri štandardných rozmeroch) a odpadá Vám manipulácia s pneumatikami nakoľko tie privezú priamo k nám.

Pneumatiky sú u nás – kontaktujeme Vás a dohodneme si termín prezutia. Všetko platíte až nakoniec po prezutí.


Zákaznícky komfort

Nakoľko nám záleží na Vašom pohodlí, poskytujeme pre Vás pri objednávke akýchkoľvek služieb s konečnou cenou vyššou ako 20,- Eur nasledovné služby ZDARMA:
  • PICK UP – Vaše auto si preberieme u Vás na adrese, v rámci Bratislavy, ktorú si určíte a po vykonaní Vami objednaných služieb Vám ho na rovnakú adresu privezieme. To celé zdarma pri objednávke nad 20,- Eur.
  • ODVOZ A DOVOZ ZÁKAZNÍKA – v prípade, že Vám služba PICK UP nevyhovuje, môžete svoje vozidlo priviesť k nám sami a pokiaľ to bude potrebovať tak Vás odvezieme kam si určíte v rámci Bratislavy. Táto služba je taktiež zdarma pri objednávke nad 20,- Eur.
Otváracie hodiny
PONDELOK - PIATOK:
08:30 - 18:00
SOBOTA:
na objednávku prijatu do piatku
NEDEĽA:
zatvorené
REFERENCIE
Okrem množstva individuálnych zákazníkov, ktorí využívajú naše služby,
sú našimi zákazníkmi aj nasledovné spoločnosti: